HASŁO: DZIEŃ PKMNÓW W WAWIE. ODZEW ?: RÓŻNIASTY PANIE, OJ RÓŻNIASTY
Dodane przez PokeMan dnia Sierpień 08 2011 12:05:30
Nie milkną echa, sensacyjnej zapowiedzi nt. Dnia Pokemonów. I tak, na PV pojawiły się kolejne komentarze: Mimin96 pisze: Robicie eventy, nie eventy, cuda nie widy i chwała Wam za to! Ale sekcja "Pokemon HeartGold/SoulSilver" i "Pokemon Black/White" nadal nie jest dobrze przygotowana... A te gry wyszły już spoty kawałek czasu temu... Moglibyście przejąć staff strony mpokemon.prv.pl, z potencjałem jest a się marnuje... < czyli 2 w 1 - wskazanie faktu, że od dawna na PV są tylko nowe newsy, a brak artów nowych oraz przykład niedoinformowania w zakresie PPS przez głupią uwagę nt. MPoka...którą chwilę później prostuje Inaka. Na chwilę obecną, licznik komciów do newsa stanął na jedenastce. Co do dyskusji o Dniu na forach...na PoPL zero odzewu, na PVF i Revie - dość spory.

Na ACPie news osiągnął już 1400 odsłon, a w komentarzach ? Komentarzowe bulteriery które tylko potrafią rzucać dennymi komciami czyli np. HΛЯPΛGŌN : Pokemony to są na Wiejskiej. Zbierz je wszystkie do wora i do Wisły!, Tai16 : Trzeba uciekać Pokemony zawładnęły Warszawą teraz mają zamiar podbić resztę polski a potem cały świat. ale i również pojawiają się nieszkodliwe mangozjeby, a komcie na poziomie wyszły spod palców m in. k, BZW Golem, zukori czy Olaza. A pod przepięknym newsie na Portal PSX Extreme wyłapałem kilka smacznych opinii: garam: Ciekawe jak długo osoby z Valhalli musiały klęczeć przed siedzibą Stalbaudera, by ci objęli imprezę swoim patronatem., Bioter: A polskie pokemony też przybędą na zlot ? , Walker: Kto by pomyślał, że Valhalla poradzi sobie bez mojej, Waldka i Brzydala pomocy. Tuż po starcie GameCube'a chcieliśmy zrobić podobną zabawę, ale nie wyszło. Miło, że coś się dzieje, więcej takich eventów z legendami do zdobycia!, The_D: Naprawdę jestem pod wrażeniem, że administratorowi Pokemon Valhalli udało się coś takiego zorganizować znając jego podejście do administrowania serwisem :P, garam: Czyli rzeczywiście zmiana nazwy przedstawiciela Nintendo w Polsce z Lukas Toya na Stalbauder coś dała? Jestem zaszokowany i zaraz dostanę zawału.. "Bigamiści" na Polygamii też nie próżnują: O ile sam już nie jestem fanem pokemonów to jednak oceniam inicjatywę na plus : ) , Holy Shit! Już wysyłam maila Natankowi! , Nie ma czegoś takiego jak Nintendo Polska, jest Stalbauder będący przedstawicielem Nintendo na Polskę.

Pojawiły się kolejne nowe newsy: agregacja czyli news na Cosiestalo.pl oraz większe uderzenie na d-serious.pl będące kopiuj/wklej + No to do roboty, jak ogarniecie nadprogramowego Celebi, to pamiętajcie że jestem chętny.
Swoją drogą – strasznie zabawne jest to, że premiery filmów Pokemon mamy na antenie Disney XD w telewizorze. A nie, nawet nie zabawne, ale po prostu żałosne.
. Czyli typowy wykład osoby, która nie ma pojęcia nt. sytuacji anime...na szczęście, w komentarzach znalazły się osoby bardziej kumate, które podzieliły się wiedzą tajemną (która by taką nie była, gdyby pokestrony były normalne): Rzeczownik : Czemu niby żałosne? Wyobrażacie sobie w Polsce falę ludzi uderzającą na Pokemony do kin? Bo ja nie.
Dubbing nie jest zły, można przywyknąć (polski jeden z lepszych :D)
PS. Ten, kto myśli, że „XD” w tytule kanału to emotka, ten jest w błędzie.
,
siaj : A co do tego Disney XD to chyba Berlin raczysz żartować.Gdzie byś chciał tą premierę, w prime-time na TVNie? A może w kinach, jak w kinach od kilku lat już nawet w USA nie puszczają. Disney XD to chyba najbardziej odpowiednia stacja, przecież leci tam anime no i główny target to ogląda. Powinniśmy się raczej cieszyć, że w ogóle te najnowsze filmy się u nas ukazują.,
thekociarz : Tak wogle to Disney Europe (czy jak oni się tam zwą) wyświetlają anime w całej Europie. Filmy na całym świecie mają premierę w TV – jeno w Japonii jest normalnie w kinie.
Gwoli wyjaśnienia: Fala uderzająca do kin była...10 lat temu przy pierwszych 2 filmach. Dubbing by SDI jest specyficzny i niekanoniczny, ale jesteśmy na niego skazani, więc cóż...Najnowsze filmy muszą się pokazać w Polsce, bo to trochę dziwne by było gdyby nie, gdyż SDI Poland robi creditsy, open-titlebary i final-mixy najnowszych sezonów/filmów Poke dla całej Europy tj. dla lokalnych wersji Pokemona np. włoskiej, hiszpańskiej...