SEZON 14. NA DXD ORAZ WIĘCEJ INFORMACJIi nt. ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ EVENTU
Dodane przez PokeMan dnia Sierpień 14 2011 12:38:25
>DisneyXD oficjalnie potwierdziło*, że 14. sezon Pokemona - tak jak można było się spodziewać - pojawi się na jego antenie, w przyszłym roku.
Tymczasem, Daru nie próżnował i zaprezentował więcej informacji o PokDay: Ustaliliśmy już wstępny czas trwania Dnia Pokemonów, który odbędzie się 20 sierpnia w Warszawie. Rozpoczynamy w samo południe, z kolei kończymy około godziny 20:00. Godzina zakończenia zależeć będzie jednak w dużej mierze od zainteresowania fanów i może ona zostać przesunięta zarówno na wcześniej, jak i na później.
Celebi dystrybuowany podczas imprezy może zostać pobrany na europejskie i amerykańskie wersje gier. Wszyscy fani otrzymają Pokemona od tego samego właściciela, WIN2011 (ID: 01211), siedzącego w Cherrish Ballu, trzymającego Classic Ribbon oraz Jaboca Berry, znającego ataki Leaf Storm, Recover, Nasty Plot i Healing Wish.
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wskazówki ułatwiające dotarcie do Pubu "Merlin", w którym odbędzie się Dzień Pokemonów. Pub znajduje się na Polu Mokotowskim w dzielnicy Mokotów (mapa w Google Maps). Najbliższym przystankiem autobusowym jest Św. A. Boboli. Niedaleko znajduje się także stacja metra Pole Mokotowskie. Radzimy indywidualnie wybrać dogodne dla siebie połączenie, sprawdzając rozkład jazdy ZTM lub korzystając ze strony www.jakdojade.pl
(...)
Dokładny przebieg Dnia Pokemonów ujawnimy już wkrótce!
Na co pojawił się feedback w postaci kilku komentarzy: starowski3456: szkoda że nie w krakowie, Amger: Szkoda że nie w Lodzi - niektórzy to podchwycili i dalej pisali np.Szkoda, że nie w Toruniu., czy Amger: Szkoda że nie w Chinach, oj szkoda :C
agakikama: Wspaniale, bardzo sie ciesze ze znam juz lokalizacje tego pubu, bo szukalam go na mapach w internecie i nie moglam znalesc, nawet z pomoca mojego taty, bede czekala na dalsze informacje na temat "Dnia Pokemona". Ekhem, lokalizacja i sam PokDay jest już bardzo ładnie opisana w mapach Google.
Mr. Am/Pm: Hm... czyli niedaleko miejsca organizacji ostatniego Animatsuri... Powinienem trafić :) - czyli Legenda PPSu się odzywa :)

Ponadto, news o PokDay wkracza na salony...strony CD-Action w postaci newsa, z takim oto wstępem: Lubisz Pokemony, grasz na oryginałach, chcesz dostać w końcu Celebi i powalczyć z innymi "trenerami"? Bądź w takim razie na Dniu Pokemonów w Warszawie 20 sierpnia! Jest to pierwsza tego typu inicjatywa pod oficjalnym patronatem polskiego dystrybutora Nintendo, cytując wiadomość prasową:poniżej zdania które znamy już chyba na pamięć, a jeszcze niżej...wysyp komentarzy:
poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 19:55 ciniasty1
"na jedną z gier czwartej generacji"... Późno się za to biorą.
i szybka replika:
poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 20:02 GravityLoL
facet, ja bym się cieszył że mamy pierwszy event w polsce, a ty tu jeszcze narzekasz : O my idziemy z anime facet, a i tak trochę podgoniliśmy dzięki DXD. : O a z D/P/Plt/HG/SS możesz se przesłać do B/W, jaki problem?

Negatywy:poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 20:38 2real4game
Pokemony - najbardziej nietypowy RPG jaki w życiu widziałem. W dodatku kiedyś nawet mi się to podobało. Jednak z pewnością się na tej imprezie nie pojawię.

Nostalgia: poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 20:38 Maksimus
Z sentymentu do poków... ah, pojade! Wyśmieją mnie ale trudno... Pokemon to seria która zawsze będzie miała miejsce w moim sercu, nie ważne ile będę miał lat...

Naga prawda :) : poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 20:49 Celdur
Walki Pokemonów powinny zostać całkowicie zakazane! Znęcanie się nad zwierzętami, wystawianie ich do pojedynków? Powiedz STOP!! XD

Głos rozsądku?:poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 21:07 Mawixx @matiyyy Zdziwiłbyś się ile dorosłych ludzi gra w Pokemony... W Niemczech, Japonii itp. przybywają duużo dorosłych ludzi na takie spotkania, nawet babcie się tam czasami widuje, więc nie mów, że Pokemony są dla dzieci. Jak widze właśnie takie nagrania z eventów, to więcej niż 50% to osoby po mutacji. Tak naprawdę to pokemony są za trudne dla dzieci, bo nieraz będąc dzieckiem nigy ją przejść nie mogłem.Chyba tylko w Polsce pokemony są traktowane dziecinnie. To jakiś polski stereotyp czy co?
Łowca prawdy:poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 21:22 ravvcio Hmmm... ciekawe co oni w tym anime jedzą. Sami wegetarianie tam żyją.
Człek co pomylił złap z mam: poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 21:30 sebogothic Ha! Mam je wszystkie!!!
Cytowanie fragm. pierwszego openingu:poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 21:42 Berlin
Gdy wyzwanie rzuci los!

Niewiedza zasługująca na mój komentarz:poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 21:46 NoNamePL Sama seria gier jest bardzo fajna, jak większość grałem w te z GBA :P A co do serialu/anime... Cóż, gdybym miał oglądać, to raczej te "Disneyowskie" wersje w TV omijałbym szerokim łukiem :P ech...jaka Disneyowska wersja ? Disney to tylko nadawca, nawet nie jest zleceniodawcą czy to produkcji, czy dubbingu. Fakty - w uproszczeniu -są takie, że pierwsze 8 sezonów robiła firma 4Kids Entertaiment, a od 9. samo PokemonUSA się zajęło zlecaniem dubu (w USA DuArt`owi, a w całej Europie - SDIajowi) i produkcją - amerykanizacją/adaptacją którą wcześniej zajmowało się 4Kids.

* - na swoim oficjalnym kanale na YT