DZIEŃ POKEMONÓW JUŻ ZA DWA DNI!
Dodane przez PokeMan dnia Sierpień 18 2011 08:01:47
Dosć stary news naACPie osiągnął już 1680 odsłon i dobił do 35 komentarzy. A pod newsem na CD-Action pojawiły się kolejne komentarze:

poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 22:24 Czechoslaw A czy zjawi się emo martynka?

poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 23:21 ^M@TRIX^ @Berlin: Z odwagą wstań i walcz!!! :D

poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 23:45 Takuim Omg tylko czemu w takiej spelunie? Tam nawet morderstwo było jakieś 3 lata temu.. <Ciekawe informacje...

wtorek, 9 sierpnia 2011, 8:51 agentxxx Uff... Dobrze, że mieszkam we Wrocławiu

wtorek, 9 sierpnia 2011, 8:56 kanaka to to coś jeszcze jest na topie ? ja tam zawsze wolałem Digimony :) Autor tego komentarza najwyraźniej nie ma pojęcia, że Pokemon ma olbrzymią oglądalność w Polsce, dzięki czemu jest regularnie nadawany na 2 kanałach (FilmBox z swoimi lektorami filmów 4-7 i DXD z najnowszymi sezonami anime + kilka dubbingowanych filmów), od kilku mies. są wydawane polskie Oficjalne karty, polskie pokefora są jednymi z najstarszych spośród istniejących for około anime, gry na DSa są rozchwytywane pomimo braku lokalizacji, półki w Tesco i innych tego typu, uginają się od pokezabawek by Bandai...długo by wymieniać.

wtorek, 9 sierpnia 2011, 10:44 Shibari Fajna akcja, zdziwilibyście się ile jest fanów Pokemonów w Polsce. Sam osobiście nadal lubię pograć w stare pokemony na GBA, bo tak czy siak, to naprawdę kawał dobrej, wciągającej gry.

wtorek, 9 sierpnia 2011, 10:38 dam920 Jak tam ks. Natanek wpadnie to będzie rozróba!! :-)

wtorek, 9 sierpnia 2011, 12:37 masti92 To ja od siebie zapraszam na zlot poke-fanow. Data 1.09 do zakonczenia roku szkolnego. Miejsce lokalna podstawowka i gimnazjum.

wtorek, 9 sierpnia 2011, 12:39 Pablo1989 :D Poki byłyj fajne a teraz KLAN z tego się robiPS Kocham anty fanów ;P, Bandana face,carrot hair,closed eye dude,nerd short skirt,werid guy.......Ash got strange friends Trochę racji jest...anime liczy już 14 sezonów w ponad 700 odcinkach, z czego w Polsce jak dotąd wyemitowano ok. 500 odcinków...ale do Klanu dużo brakuje jeszcze :)

Szybki news dla fanów anime: jeszcze dziś, o 13:00 na FilmBoxie HD film Pokemon 7, a jutro na FilmBoxie o 10:05 - Pokemon 6.

Pojawił się również kolejny news nt. zbliżającej się imprezy - dość wysokiej jakości na gram.pl:
Dzień Pokemonów już 20 sierpnia w Warszawie
Niedziela, 14.08.2011, godzina 19:34, autor: Robert "ww3pl" Sawicki
Jeśli macie dość odwagi, by publicznie przyznać się do zamiłowania i osobistej fascynacji Pokemonami, salutuję Wam. Wasz dzień już wkrótce nadejdzie. Będą konkursy i możliwość zgarnięcia specjalnego Pokemona.
Jeśli w najbliższą sobotę macie nieco wolnego czasu i chcecie pokazać Nintendo, że organizowanie imprez dla graczy rzeczywiście ma jakiś sens, dołączcie do fanów Pokemonów! 20 sierpnia, w pubie Merlin w Warszawie na Polu Mokotowskim, odbędzie się Dzień Pokemonów, skierowany do wszystkich miłośników kieszonkowych potworków. To jedna z niewielu okazji do spotkania osób dzielących Wasze zamiłowania i do wspólnego wyśmiania wszystkich tych, którzy w przeciwieństwie do Was nie doceniają geniuszu Pokemonów (warto jednak pamiętać, że działa to w obie strony).
Choć impreza organizowana jest przez Pokemon Valhalla, to znajduje się ona pod oficjalnym patronatem Nintendo Polska. Oprócz faktu, iż wydawca interesuje się wreszcie polską społecznością graczy, oznacza to dla nas multum konkursów i "możliwość pobrania specjalnego Celebi" do którejś z części Pokemon na Nintendo DS (poczynając od Diamond, a na Heart Gold i Soul Silver kończąc).
Dlaczego miałby obchodzić Was "jakiś pokemon"? Cóż - dlatego, że w wymienionych grach może on posłużyć do odblokowania niedostępnych dotąd wydarzeń. Przy pobraniu stworka do Pokemon HG i SS, będziecie mieli możliwość cofnięcia się w czasie i stanięcia twarzą w twarz z Giovannim, będącym przełożonym naszego ukochanego zespołu R. Przy wersjach Black i White, nasz pupil "pomaga zaprzyjaźnić się z małym Zoruą".
Jeśli jesteście wyjątkowo pewni swojej obecności na Dniu Pokemonów, pomóżcie organizatorowi i wypełnijcie przygotowany formularz. Naprawdę - to tylko kilka sekund roboty. Dajcie też znać w komentarzach, czy i jak wybieracie się na imprezę. W końcu zawsze to jakiś sposób planowania wspólnych wypadów, prawda?
Po Xbox Fun Day to już kolejna, skierowana do społeczności impreza, organizowana przez jednego z konsolowych gigantów. Teraz wystarczy, że do wagonika wskoczy jeszcze Sony Polska i nasz kraj, być może, zacznie się wreszcie przekształcać w raj dla konsolowej niszy, na co chyba wszyscy czekamy.
I proszę, darujcie sobie żarty, w których "Dzień Pokemonów" oznacza zbiorowisko wykwintnie wymakijażowanych nastolatek. Skoro ja się powstrzymałem, to i Wam się uda.