FILM 13 NA DVD W POLSCE CZYLI FACEBOOK i NIEOFICJALNE WYDANIE
Dodane przez PokeMan dnia Wrzesień 16 2011 15:09:13
Na Facebooku od połowy sierpnia istnieje profil filmu 13, a konkretnie jego wydania na DVD. Nie wiadomo do końca, czy to dzieło dystrybutora DVD (TimFilmStudio) czy też autorem jest jakiś polski fan. W zakładce z informacjami widnieje link do strony dystrybutora z opisem filmu. Na tablicy możemy przeczytać takie oto wieści:

Pokémon ZOROARK MISTRZ ILUZJI
W odpowiedzi na Wasze pytania z przykrością musimy stwierdzić, że w Polskiej wersji DVD niestety nie będzie dołączana karta promocyjna Celebi.
16 sierpnia o 09:03 · Lubię to! · Dodaj komentarz

Bartłomiej Królikowski i Pokémon ZOROARK MISTRZ ILUZJI lubią to.
Bartłomiej Królikowski Czemu?
19 sierpnia o 07:32 · 1 osoba
Pokémon ZOROARK MISTRZ ILUZJI W Polsce nie będzie tej promocji. W sprzedaży będzie płyta DVD.
21 sierpnia o 15:28 · 1 osoba

Pokémon ZOROARK MISTRZ ILUZJI
Cena filmu r11; 39,99zł
DVD będzie dostępne w sieciach Media Markt / Saturn, prawdopodobnie Carrefour, Tesco lub Real (ale tu nie mamy potwierdzenia jeszcze).
Oraz w sklepach internetowych, merlin.pl, DVDMAX.pl oraz wielu innych.
16 sierpnia o 09:05 · Lubię to! · Dodaj komentarz
Pokémon ZOROARK MISTRZ ILUZJI lubi to.

Jak dotąd profil "polubiły" 44 osoby.

A na niezawodnym PVF nowe, ciekawe wieści: Twister wczoraj o 20:30 napisał:

Grupa warezowa [ciach] wydała wczoraj DVDRip polskiego wydania DVD Zoroarka: Mistrza Iluzji. Wiedziałem, że będzie jakiś rip, ale nie wiedziałem, że tak prędko! Toż to premiera dopiero 22 września. A oczywiście scena warezowa zawsze musi zniszczyć najlepsze, ehh. ,
AtoMan - 15 min. później:Wczoraj? A znalazłem dopiero dziś, tak samo drugi rip innej grupy... W sumie to dobrze, znaczy że jest zainteresowanie i może być wysoka sprzedaż, Next Avengers scenowego ripa się nie doczekało Big Grin Generalnie tych DVDRipów nie polecam - żaden z nich nie ma polskiej piosenki na końcu (na DVD jest Wink)
replika Twistera:Tak sobie myślę, czy te ripy to nie jest zwykłe audio sync z wersji TV do amerykańskiego wydania DVD. Bo piosenki rzeczywiście tam nie ma, a w TV też nie było.
i odpowiedź Ato: Nie jest to sync - jest mała różnica w dźwięku, Ash czyta "Pokemon!" przy logu filmu, a nie na samym logu Pokemon Tongue

Lecz czy aby na pewno, na DVD jest piosenka ? Można mieć złe przeczucia...Na koniec neutralna informacja: Informacja o polskim wydaniu DVD znalazła doczesne miejsce na liście wydań DVD/Blu-ray strony PocketMonsters.net.