DVD Z FILMEM 13 JUŻ ZA 2 DNI + "POKEROOM" NA KONWENCIE "B.A.K.A."
Dodane przez PokeMan dnia Wrzesień 20 2011 20:46:44
Szybkie przypomnienie - już za DWA dni w sprzedaży pojawi się polskie wydanie DVD z Filmem 13-tym. Ale dosyć już o tym, wystarczająco newsów o tym powstało.

24-25 września będzie się odbywać konwent B.A.K.A. Y2K11 w Wrocławiu. Co w tym ciekawego dla nas, gdy konwentów jest masa ? Otóż nie zapomniano o nas tzn. pokefanach. Zaplanowano PokeRoom który (wg. harmonogramu) zadowoli wszystkich - czy to fana anime, mangi czy gier. I tak, PokeRoom zacznie się w sobotę od 10:00 rano konkursem "Imiona Pokemonów": Nazwy pokemonów po angielsku? Banał. A jak Francuzi mówią na Bulbasaura? Czy Eevee po niemiecku też brzmi słodko? Przyjdź i popisz się swoją wiedzą!
Godzinę później zacznie się wyzwanie dla fanów kinówek - konkurs wiedzowy o nich właśnie:Udało Ci się zobaczyć wszystkie filmy kinowe z Pokemonami w roli głównej? Brawo, niezły wyczyn. A teraz sprawdzimy ile z nich pamiętasz.

O 12:30 replay wiedzówki, ale tym razem pole do popisu mają fani mangi:Wkurzasz się, kiedy ktoś nazywa Reda rAshr1;? Historia z rPokemon Adventuresr1; jest dla Ciebie jedyną prawdziwą w świecie Pokemon? To pokaż, że wiesz kto z kim, kiedy i dlaczego! Aha, i to czapka, a nie włosy.
Od drugiej p.m atrakcje konkursowo-turniejoww dla posiadaczy DSa:Czas pokonać Elite4! Tylko najpierw musisz ich znaleźć. Bierz swojego DSr17;a , najlepsze poki i w drogę.
W porze Wiadomości Zukori nauczy nas, jak samemu uszyć sobie pokepluszaka :P:Marzy Ci się pluszowy pokemon, ale albo jest za drogi, albo nigdzie nie możesz takiego znaleźć? Przynieś odpowiedni filc i nici i uszyj sobie sam! Od 21:00 panel dyskusyjny starych wyjadaczy - czyli "jak to drzewiej bywało"...:Czyli przygotujcie swoje plecaki z Pokedexami i Pokeballami - pora wyruszyć na wyprawę Pokemon przez wszystkie generacje!a o 22:30 start imprezy dla amatorów Wi-Fi:Trudno znaleźć w szkole czy pracy osobę z konsolą, która pomoże wyhodować drzewko w Entralinku, prawda? Nie masz z kim powalczyć? Chcesz ewoluować swojego Hauntera? Wpadnij do nas, na pewno pomożemy!

Niedziela zacznie się już w nocy o 01:30 tajemniczą "Nocą plugawych filmów":Myślisz ,ze widziałeś już wszystkie dziwaczne filmy? Tajwańskie Gwiezdne Wojny? Atak morderczych krabów z kosmosu? Tak? Hmmm na pewno czymś Cię zaskoczymy ;) Noc dla ludzi o mocnych żołądkach i z dużym poczuciem humoru (:
A potem do 15:00 będzie trwać wyżerka dla fanów PTCG - prelekcja o zasadach gry + to co tygryski lubią najbardziej - TURNIEEEEJ:Podstawowe zasady i elementy uzależniającej karcianki Pokemon. oraz Nazwa mówi sama za siebie. Zostań mistrzem karcianki!

Regulamin Turnieju PTCG

I. Postanowienia ogólne:
1. Uczestnicy turnieju zobowiązani są do przestrzegania regulaminu turnieju.
2. Organizator zastrzega możliwość przerwania, zmiany lub odwołania Turnieju w dowolnym czasie bez konieczności informowania o powyższym Uczestników czy osób trzecich, przy czym Organizator może ogłosić przerwanie, zmianę lub odwołanie Turnieju w sposób przez siebie uznany.
(...)

Wszelkie regulaminy turniejów, walk itd. oraz informacje o płatnościach i dojeździe tutaj.