POKEFAIL NA D-SERIOUS + TRADYCYJNIE TV SCHEDULE...
Dodane przez PokeMan dnia Październik 08 2011 17:51:48
Na d-serious.pl - stronie znanej z tego, że urządziła publiczny lincz na organizatorze Dnia Pokemonów 2011 - pojawił się wczoraj news pt. [Nintendo] Turniej Pokemon i oficjalna po polsku?!. Pytanie cisnące się na usta - co jest oficjalne po polsku ? Tego nie dowiemy się z początku który brzmi:
Jak donoszą moje pocztowe Pidovery, na oficjalnej stronie Pokémon ogłoszony został turniej Wi-Fi, w którym mogą wziąć udział gracze z naszego regionu. Podczas 2011 Autumn Friendly (bo tak nazywa się ów turniej) będziecie walczyć przeciwko innym trenerom pokémon w grach Pokémon Black lub Pokémon White.(...) I ? Tajemnica wyjaśnia się wraz z odczytaniem końcowym słów:(...)
Okazuje się też, że Pokémon Company wie o Polsce i jeśli wejdziecie na polską wersję strony Pokémon.com zaskoczą Was słowa w rodzimym języku (są nawet znaki diaktryczne). Poza stroną główną po polsku nic tam więcej nie ma, ale samo to cieszy (trochę to żenujące, ale niech ci będzie - Berlin).

Oczywiście prawdziwych polskich pokefanów w żaden sposób to nie zaskakuje, bo ta podstrona pojawiła się, kiedy to Pokemon.com zmieniało layout na ten który aktualnie obowiązuje. Wtedy też, dorzuciło strony lokalne, o czym PokemonValhalla poinformowała 2 lata temu, a co również przypomniano na początku tego roku na PVF gdzie też niedoinformowani fani pletli takie głupoty, jakie teraz nam wciska d-serious z etykietką "nowości". Gratulujemy marketingu. Nawet ja w swoich zapędach nie miałem tyle śmiałości by pisać news o wydarzeniu jakie zdarzyło się 2 lata temu.

Żeby było śmieszniej - w newsie znalazła się literówka, co skwapliwie wykorzystał Vulpi (admin bardzo starego pokeforum o nazwie Revival) pisząc komcia: Październik 8th, 2011 at 16:34 | Co to są znaki diaktryczne? Mnie uczono, że są to znaki diakrytyczne, czyżby nowe znaki wprowadzone przez Nintendo?

W telewizorze czeka na nas powtórka do potęgi Enteia - jutro o 8:25 film Pokemon 4 na FilmBoxHD. Ponadto potwierdza się reguła na DisneyXD - Pokemon Gwiazdy Ligii Sinnoh w soboty i niedziele o 19:00, a potem o 14:25 tylko w poniedziałek, wtorek czwartek i piątek. W wrześniu była jeszcze emisja w środy.