RECENZJA DVD Z ZOROAKIEM + KONKURS
Dodane przez PokeMan dnia Październik 13 2011 21:28:59
20 września na Facebooku PokemonValhalli pojawiła się informacja: Do głównej siedziby redakcji przyszła wczoraj wyjątkowa przesyłka. Jak myślicie, co w niej mogło być? Wkrótce potem, na kilku blogach/forach/fanpage`ach pojawiły się niewybredne (kpiny, do których nie warto linkować) komentarze, nt. tego, czym miała by być siedziba redakcji Pokemon Valhalli. Nie doceniono inwencji twórczej Daru, który miast walnąć prosto z mostu - "TIM Film Studio przysłało mi kilka sztuk dvd do rozdania" - wolał owinąć kolorową bawełnę, którą chciał zaintrygować fanów strony na FB. I tak, kilka dni temu, Daru wreszcie umieścił recenzję wydania DVD:

22 września 2011 roku, po prawie dekadzie przerwy, Pokemony znowu trafiły na DVD. Film Zoroark: Mistrz iluzji jest pierwszą dystrybuowaną przez TiM Film Studio pozycją z Kieszonkowymi Stworkami. Znowu możemy włożyć płytkę wziętą prosto ze sklepu do swojego odtwarzacza i cieszyć się Pokemonami na małym ekranie o dowolnej porze dnia i nocy. Jednak czy nie bardziej opłaca się po prostu nagrać film z telewizji? Czy wydanie filmu jest warte swojej ceny, która wynosi aż 39,99 zł?

Pierwszą rzeczą, z którą mamy do czynienia w przypadku niemal każdego filmu wydanego na DVD jest pudełko. Pod tym względem
(...)


(...)W tym miejscu mamy w nim do wyboru trzy opcje - start filmu, wybór scen oraz zmianę języka. W menu nie usłyszymy muzyki, ani nie znajdziemy ani słowa po polsku - zamiast naszej mowy ojczystej dostrzeżemy ikonki oraz nieruchome obrazki w "Wyborze scen". Podpisów poszczególnych elementów trochę brakuje, ale nie zmienia to faktu, że menu prezentuje się nieźle i dobrze, że nie jest znowu po angielsku, tak jak było przy trzech pierwszych filmach z Pokemonami.(...)


i ogłosił konkurs w którym wygrać można: