ATRAKCJE NA DisneyXD
Dodane przez PokeMan dnia Październik 18 2011 17:52:13
Wczoraj kilka minut przed 22.00 wyszedł nowy komunikat prasowy dotyczący listopadowych bajerów na antenach Disneyowych stacji. W nim też, przeczytałem taki oto ciekawy fragment:
W sobotę (5 listopada, o godz. 9) na antenie Disney XD premiera filmu "Fineasz i Ferb: Podróż w 2-gim wymiarze". Akcja filmu rozpoczyna się w letnie popołudnie w Danville, kiedy przyrodni bracia Fineasz i Ferb wyruszają w podróż życia do drugiego wymiaru. Gdy chłopcy odkrywają, że ich ulubiony zwierzak Pepe Pan Dziobak jest w rzeczywistości tajnym agentem, który na co dzień walczy ze złem, razem z nim postanawiają wziąć udział w przygodzie, która zawiedzie ich do dziwnie znajomego miejsca w drugim wymiarze, przypominającego ich rodzinne miasto. W drugim wymiarze naprawdę zły doktor Dundersztyc rządzi mrocznym światem, zakazując wszystkiego, co ma jakikolwiek związek z latem.

Także 5 listopada 2011 roku premiera drugiego sezonu serialu "Para królów". Nowy sezon serialu rozpocznie się emisją podwójnego odcinka. W jego pierwszej części Boomer i Brady chcą udowodnić coraz bardziej wątpiącemu w ich umiejętności Masonowi, że zasługują na miano królów. W tym celu próbują pokonać moce Ciemnej Strony wyspy, ale ponoszą sromotną klęskę. Co więcej, przez przypadek ożywiają posąg złowrogiej postaci antycznej o imieniu Zadoc, któremu udaje się w zadziwiająco szybkim tempie zapanować nad rozprzestrzeniającym się obszarem Ciemnej Strony wyspy. Wkrótce Zadoc zaczyna zagrażać całej wyspie.

Po raz pierwszy w swojej historii Disney XD przygotował dla swoich widzów maraton filmowy. Filmowe pasmo startuje o godz. 16:45. Jako pierwszy zostanie wyemitowany film "Pokémon Movie: Zoroark: Master of Illusions". O godz. 18:30 widzowie będą mogli obejrzeć pełen akcji film "Garbi - super bryka", o godz. 20:15 wybuchowy film "Mali agenci", a na koniec o godz. 21:45 film science-fiction "Podniebny pościg".

Ciekawą kwestią wydaje się czas trwania Zoroarka. Po premierze która nastąpiła blisko 2 miesiące temu, DXD zapowiedziało, że informację o braku emisji creditsów przekaże do "Działu technicznego". Wtedy też, na projekcję przeznaczono 100 minut. Teraz jest 5 minut więcej. Czy oznacza to emisję tyłówki (a zarazem pięknej piosenki "Wiarę w ciebie mam" by Łaska), czy tylko dłuższe reklamy ? Przekonamy się w listopadzie.